Енергоефективне рішення вуличного освітлення м.Кропивницький

На прикінці 2020 року реалізован масштабний проєкт «Світле місто» по заміні вуличного освітлення в місті Кропивницький. Було встановлено понад 5200 світильників.
На вулицях Кропивницького тепер працюють сучасні енергоефективні світлодіодні світильники radiyLED: СЭС 1-20Л4, СЭС 1-50Л5, СЭС 1-125Л11, СЭС 1-25Л12.
 
Тенденції сучасного міста вимагають «розумно» споживати електроенергію. Для цього використовується система керування освітленням до складу якої входять модулі керування, що знаходяться в світильниках та програмно-апаратний комплекс АСТЕРОЇД. Світильники СЭС 1-125Л11 реалізовані з модулем керування Capitan NEMO.
Зазначена вище програма надає можливість бачити роботу світильників в реальному часі. Що надає можливість вживати оперативні дії по усуненню неполадок; вмикати/вимикати певні ділянки освітлення як в ручному режимі так і в автоматичному (по графіку), розуміти чи всі світильники в робочому стані на лінії.
А головною перевагою є можливість димінгу світильників. Що забезпечує додаткову економію коштів та електроенергії для міста.
 
Сучасні вимоги компанії radiyLED і багаторічна співпраця з лідерами в області виробництва комплектуючих забезпечує високий рівень якості продукції.
 
Переваги світлодіодної продукції:
1.Майже всю споживану енергію перетворюють в світловий потік
2.В цілому вимагають в 2-3 рази менше електроенергії ніж для живлення інших джерел світла
3.Високий ступінь захисту від вологи і пилу, менш схильні до механічних впливів, тому рідше виходять зі строю і рідко вимагають ремонту
4.Тривалий термін служби до 100 тис. годин, тому рідше вимагають заміни
6.Зниження викидів CO2.
Весь асортимент продукції вуличного освітлення Ви знайдете за посиланням http://td-radiy.com/shop/category/katalog-svetodiodnyh-svetilnikov/ulichnoe-osveshchenie/svetilniki-energosberegaiushchie-svetodiodnye-serii-ses-dlia-dorozhnogo-i-ulichnogo-osveshcheniia .